Siatki balkonowe

 

Siatka na balkon


Masz już dość wiecznego okupowania Twojego balkonu przez nieznośne gołębie i nieustannego sprzątania po nich? Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak wielki jest to problem. Świeżo pomalowane ściany i niedawno odnowiona balustrada potrafią szybko stracić swój urok wskutek działalności tych przebrzydłych stworzeń. Do tego wszystkiego nierzadko dochodzi uciążliwy hałas. Ptaki potrafią uprzykrzyć życie każdemu, w szczególności mieszkańcom większych miast. Nasza firma przygotowała profesjonalną ofertę z akcesoriami, które uniemożliwią gołębiom i wszystkim innym ptakom ich złośliwą działalność. Montaż siatki na balkonie jest wybawieniem dla wielu osób.

Specjalistyczna siatka na balkon to nie tylko skuteczne, ale także wyjątkowo estetyczne zabezpieczenie. Dostęp do balkonu dla ptaków stanie się niemożliwy. Dyskretna forma tego akcesorium sprawia, że nie rzuca się ono w oczy i dodatkowo nie ogranicza dostępu do światła słonecznego. Nie tylko jednak sprzedajemy takie zabezpieczenia, ale też zajmujemy się ich profesjonalnym montażem na terenie Krakowa i innych miast w całej Polsce. Siatka na balkon to rozwiązanie, na które stawia coraz więcej osób — pozbądź się problemu z nami! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie jakichkolwiek wątpliwości odpowiemy na każde pytanie.

 

Siatka na balkon

Najlepszy sposób na ochronę swojego balkonu

Są to cieszące się ogromną popularnością zabezpieczenia balkonów, loggi, tarasów i okien przeciwko ptakom. Siatka na balkon jest niezwykle estetyczna, z odległości kilkunastu metrów ciężko dostrzec zabezpieczenie balkonowe, ponadto nasz system montażowy umożliwia zdjęcie siatki w razie takiej konieczności. Dzięki temu można go zastosować dosłownie w każdym miejscu, mając pewność, że nieproszeni goście nie będą już mieć dostępu do różnych przestrzeni i wnęk budynku.

Montujemy i sprzedajemy siatki polietylenowe, nierozciągliwe, odporne na promieniowanie UV o oczkach:

  • 19 mm
  • 28 mm
  • 40 mm
  • 50 mm

W każdym przypadku są to siatki balkonowe najwyższej możliwej jakości, wykonane solidnie, z nowoczesnych materiałów o wieloletniej trwałości.

Informacje techniczne

W przypadku balkonów lub tarasów odkrytych (bez sufitu) konieczne jest wcześniejsze powiadomienie nas w celu opracowania odpowiedniego systemu do montażu siatki.  
Oferujemy również montaż siatki na balkonie metodą bezinwazyjną, przy wykorzystaniu specjalnych zaczepów poliwęglanowych do siatki czy słupków teleskopowych.

Siatka balkonowa

Niezawodne materiały

Siatki balkonowe oferowane przez naszą firmę wykonane są z polietylenu, który gwarantuje maksymalną odporność na temperaturę, promieniowanie UV oraz działanie wody. Dzięki splotowi 6-żyłkowemu siatki te są także bardzo wytrzymałe mechanicznie.

Grubość splotu, w zależności od modelu siatki, wynosi 0,5 - 2 mm, waga 21 - 45 g/m2, zaś wytrzymałość na rozerwanie to aż 300 - 785 kg/m2.

Na życzenie używamy materiałów kwasoodpornych, a także siatek metalowych nierdzewnych w formie arkuszy i rolek oraz siatek bezbarwnych, przezroczystych.

Gwarancja na materiały wynosi 3 lata
Gwarancja na montaż wynosi 3 lata

Satysfakcja gwarantowana

Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w montażu oraz dostawie zabezpieczeń przeciw ptakom różnych typów. Posiadamy dziesiątki stałych, zadowolonych klientów, w tym spółdzielnie mieszkaniowe, administracje budynków, wspólnoty mieszkaniowe, instytucje publiczne, firmy budowlane, deweloperów i prywatnych inwestorów — to oni są naszą najlepszą reklamą. Zamów profesjonalną usługę, która zostanie wykonana na najwyższym poziomie, a co najważniejsze zapłacisz za nią rozsądne pieniądze. Wielkość powierzchni do zabezpieczenia nie ma dla nas znaczenia. Nasza krakowska firma do każdego zlecenia podchodzi indywidualnie i z bardzo dużym zaangażowaniem. Zapraszamy już teraz do kontaktu i zapoznania się ze szczegółami oferty.

gołąb