Siatki balkonowe

 

Siatka - zabezpieczenie balkonu


Masz już dość wiecznego okupowania Twojego balkonu przez nieznośne gołębie i nieustannego sprzątania po nich? Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak wielki jest to problem. Świeżo pomalowane ściany i niedawno odnowiona balustrada szybko stracą swój urok. Do tego wszystkiego nierzadko dochodzi uciążliwy hałas. Ptaki potrafią uprzykrzyć życie każdemu, a w szczególności mieszkańcom większych miast. Nasza firma przygotowała jednak profesjonalną ofertę z akcesoriami, które uniemożliwią gołębiom i wszystkim innym ptakom dostawanie się do takich miejsc.

Specjalistyczna siatka balkonowa to nie tylko skuteczne, ale także wyjątkowo estetyczne zabezpieczenie. Dostęp do balkonu dla ptaków stanie się niemożliwy, ale dyskretna forma tego akcesorium sprawia, że nie rzuca się ono w oczy i dodatkowo nie ogranicza dostępu do światła słonecznego. Nie tylko jednak sprzedajemy takie zabezpieczenia, ale także zajmujemy się ich profesjonalnym montażem na terenie Krakowa i innych miast w całej Polsce.

 

Siatka na balkon

Najlepszy sposób

Są to cieszące się ogromną popularnością zabezpieczenia balkonów, loggi, tarasów i okien przeciwko ptakom. Siatki balkonowe są niezwykle estetyczne, z odległości kilkunastu metrów ciężko dostrzec zabezpieczenie balkonowe, ponadto nasz system montażowy umożliwia zdjęcie siatki w razie takiej konieczności. Dzięki temu można go zastosować dosłownie w każdym miejscu, mając pewność, że nieproszeni goście nie będą mieli już dostępu do różnych przestrzeni i wnęk budynku.

Montujemy i sprzedajemy siatki polietylenowe, nierozciągliwe, odporne na promieniowanie UV o oczkach:

  • 19 mm
  • 28 mm
  • 40 mm
  • 50 mm

W każdym przypadku są to siatki balkonowe najwyższej możliwej jakości, solidnie wykonane z nowoczesnych materiałów o wieloletniej trwałości.

Informacje techniczne

W przypadku balkonów lub tarasów odkrytych (bez sufitu) konieczne jest wcześniejsze powiadomienie nas w celu opracowania odpowiedniego systemu do montażu siatki. 
Oferujemy również montaż siatki metodą bezinwazyjną przy wykorzystaniu specjalnych zaczepów poliwęglanowych do siatki czy słupków teleskopowych.

Siatka balkonowa

Niezawodne materiały

Siatki oferowane przez naszą firmę wykonane są z polietylenu, który gwarantuje maksymalną odporność na temperaturę, promieniowanie UV oraz działanie wody. Dzięki splotowi 6-żyłkowemu siatki te są także bardzo wytrzymałe mechanicznie.

Grubość splotu, w zależności od modelu siatki, wynosi 0,5 - 2 mm, waga 21 - 45 g/m2, zaś wytrzymałość na rozerwanie to aż 300 - 785 kg/m2.

Na życzenie używamy materiałów kwasoodpornych, a także siatek metalowych nierdzewnych w formie arkuszy i rolek oraz siatek bezbarwnych, przezroczystych

Gwarancja na materiały wynosi 3 lata
Gwarancja na montaż wynosi 3 lata

Satysfakcja gwarantowana

Od wielu lat zajmujemy się montażem oraz dostawą zabezpieczeń przeciw ptakom różnych typów. Dziesiątki stałych klientów, w tym spółdzielnie mieszkaniowe, administracje budynków, wspólnoty mieszkaniowe, instytucje publiczne, firmy budowlane, deweloperzy i prywatni inwestorzy są naszą najlepszą reklamą. Zamów profesjonalną usługę w profesjonalnym wydaniu, za którą zapłacisz bardzo rozsądne pieniądze. Wielkość powierzchni do zabezpieczenia nie ma w naszym przypadku znaczenia. Nasza krakowska firma zawsze elastycznie dopasuje się do indywidualnych potrzeb. Zapraszamy już teraz do kontaktu.