Siatka przeciw ptakom


Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak uciążliwe potrafią być ptaki, a przede wszystkim gołębie, dla właścicieli różnych budynków. Nie tylko zanieczyszczają one elewację i ich poszczególne elementy swoimi odchodami, lecz są również często bardzo hałaśliwe, a w miejscach ich bytowania nierzadko pojawia się groźne robactwo jak np. obrzeżek gołębi. W dodatku potrafią dostać się do takich miejsc jak otwory wentylacyjne czy nawet klimatyzatory. Proponujemy więc bardzo skuteczną broń na ptaki – specjalistyczne siatki, które raz na zawsze rozwiążą ten nieprzyjemny problem. Odpowiednio wykonana siatka jest niedroga w montażu, skuteczna w swoim działaniu, a przy tym w pełni bezpieczna dla samych zwierząt. Montaż siatki na balkonie jest kluczowy i powinien zostać wykonany przez profesjonalistów, aby mieć gwarancję, że będzie on wykonany prawidłowo.

Siatka przeciw ptakom to niejedyne co posiadamy w naszej ofercie. Cały czas inwestujemy w nowe rozwiązania, które pozwolą w pełni spełnić Państwa oczekiwania i potrzeby. Dlatego nasza firma oferuje między innymi również siatkę dla kota - jest to idealne rozwiązanie dla właścicieli, którzy mieszkają w bloku i obawiają się, że pupil mógłby wypaść z balkonu z dużej wysokości i zrobić sobie krzywdę. Mamy wiele rozwiązań na każdą okazję, dlatego zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

 

Siatka przeciw ptakom

Sprawdzona metoda

Siatki do zabezpieczania balkonów, loggi, tarasów, okien, dziedzińców, podwórek, studni, nisz elewacyjnych, wlotów kominowych, drabin ewakuacyjnych, klimatyzatorów, urządzeń wentylacyjnych, konstrukcji stalowych, podbitek dachowych, sufitów hal handlowych i przemysłowych, płaskorzeźb przed ptakami wszystkich gatunków. Oferowany przez naszą krakowską firmę produkt można tak naprawdę zamontować w każdym miejscu, do którego trzeba uniemożliwić dostęp gołębiom.

Nasza oferta pozwala także na dopasowanie formy osłony do indywidualnych potrzeb. Montujemy i sprzedajemy siatki polietylenowe, nierozciągliwe, odporne na promieniowanie UV
o oczkach:

  • 19 mm
  • 28 mm
  • 40 mm
  • 50 mm

Nowoczesna siatka na balkon przeciw gołębiom z jednej strony uniemożliwia ptakom, dostanie się do środka, ale jednocześnie nie ogranicza dostępu do naturalnego światła słonecznego. 

Siatka ochronna przed ptakami

Niezawodne materiały

W naszej ofercie znajdują się siatki wykonane z polietylenu, który gwarantuje maksymalną odporność na temperaturę, promieniowanie UV oraz działanie wody. To jednak nie wszystko - dzięki splotowi 6-żyłkowemu siatki te są także bardzo wytrzymałe mechanicznie. Grubość splotu, w zależności od modelu siatki, wynosi 0,5 - 2 mm, waga 21 - 45 g/m2, zaś wytrzymałość na rozerwanie to aż 300 - 785 kg/m2.

Dzięki długiej żywotności (producent daje gwarancję na 10 lat), inwestycja w nasze produkty jest bardzo opłacalna. Ogromną zaletą jest również uniwersalność tego rozwiązania. Osłonę balkonową można zamontować w nawet najmniejszej wnęce, skutecznie zabezpieczając tym samym cały budynek przed ptakami. Nie ma problemu również z dużymi powierzchniami do zabezpieczenia. Jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu.

Satysfakcja gwarantowana

Od wielu lat zajmujemy się montażem oraz dostawą zabezpieczeń przeciw ptakom różnych typów. Dziesiątki stałych klientów, w tym spółdzielnie mieszkaniowe, administracje budynków, wspólnoty mieszkaniowe, instytucje publiczne, firmy budowlane, deweloperzy i prywatni inwestorzy są naszą najlepszą reklamą. Zamów profesjonalną usługę w profesjonalnym wydaniu. 

Jeśli chcesz zamówić siatkę na gołębie w Krakowie, czy jakimkolwiek innym mieście, po prostu skontaktuj się z nami! Możesz także skorzystać z naszego profesjonalnego wsparcia technicznego. Zawsze zaproponujemy najlepsze rozwiązanie dla konkretnego przypadku i zaoferujemy konkurencyjną cenę sprzedaży.