Kolce na ptaki

Choć fauna naszej planety jest wyjątkowo piękna i nierzadko wręcz fascynująca, to jednak kiedy zbyt mocno wdziera się ona do miast, zaczyna być uciążliwa. Na pewno wielu właścicieli budynków zna problem mocno zanieczyszczonej ptasimi odchodami elewacji, rynien czy przylegających do ścian chodników. Trudno z pewnością pogodzić się z koniecznością nieustannego usuwania takich nieczystości. To zadanie nie tylko nieprzyjemne, ale także często trudne, a przy tym kosztowne. Najbardziej uciążliwe w miastach są niewątpliwie gołębie, ale wystarczy zamówić z naszej oferty specjalne kolce przeciw ptakom, aby na dobre zażegnać ten problem.

W ofercie naszej firmy proponujemy wyłącznie najlepsze tego typu rozwiązania, które można dopasować do indywidualnych potrzeb. Montaż specjalnych kolców na ptaki jest niedrogi i bardzo szybki, a skuteczność działania tego akcesorium naprawdę duża. Dzięki swojej bardzo dyskretnej formie kolce nie zaburzają przy tym ogólnego wyglądu budynków, ale są one jednak doskonale widoczne dla gołębi. Ich obecność uniemożliwia ptakom siadanie na różnych krawędziach i zanieczyszczanie budynku.

Kolce na gołębie

Prostota i skuteczność

Kolce na ptaki to najpopularniejszy i zarazem jeden z najtańszych sposobów odstraszania ptaków. Po zamontowaniu, kolce tworzą barierę, która skutecznie zniechęca ptaki do lądowania, jednocześnie nie powodując im żadnej krzywdy.

Wszystkie używane przez nas kolce posiadają atest Generalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska, pozytywną opinię Departamentu Ochrony Przyrody oraz Państwowej Rady Ochrony Przyrody.  

Kolce zabezpieczające przed ptakami

Najlepsze materiały

W naszej ofercie znajdują się jedynie kolce wykonane z kwasoodpornej stali nierdzewnej, dzięki czemu nie rdzewieją, nie łamią się i nie odpadają. Wysokiej jakości poliwęglanowa podstawa umożliwia trwałe przymocowanie drutów przy dość dużej elastyczności, tym samym kolce można montować na łukach i wypukłościach powierzchni. W naszej ofercie znajdują się także modele z podstawą wykonaną ze stali nierdzewnej.  

Kolce są odporne na warunki atmosferyczne, gwarancja producenta wynosi 10 - 15 lat (w zależności od modelu). 

Satysfakcja gwarantowana

Od wielu lat zajmujemy się montażem oraz dostawą zabezpieczeń przeciw ptakom różnych typów, np. kolce na gołębie. Dziesiątki stałych klientów, w tym spółdzielnie mieszkaniowe, administracje budynków, wspólnoty mieszkaniowe, instytucje publiczne, firmy budowlane, deweloperzy i prywatni inwestorzy są naszą najlepszą reklamą. Zamów profesjonalną usługę w profesjonalnym wydaniu.  

Zapraszamy już teraz do dokładnego zapoznania się z naszą ofertą. Możemy elastycznie dopasować się do indywidualnych potrzeb, oferując produkty, które znajdą swoje zastosowanie na każdym budynku. Nasza firma współpracuje zarówno z osobami prywatnymi, jak i z przedsiębiorcami czy z zarządcami spółdzielni mieszkaniowych, budynków administracyjnych i wielu innych obiektów.

gołąb